Asset Publisher Asset Publisher

Oferta edukacyjna

Nadleśnictwo Koło zaangażowane jest w edukację ekologiczną, a szczególnie edukację przyrodniczo-leśną społeczeństwa.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez leśników na terenie Nadleśnictwa Koło.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w izbie przyrodniczo-leśnej wraz ze ścieżką dydaktyczną „Leśna Parów” na terenie Szkółki Zespolonej Kiejsze, jak i na terenach leśnych na ścieżkach dydaktycznych „Grabina”, „Stemplew” i „Wietrzychowice”. Skierowane są do wszystkich miłośników przyrody, w każdym przedziale wiekowym, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, uczniów szkół średnich i wyższych a kończąc na uczestnikach uniwersytetów trzeciego wieku.

Zapraszamy również na interesujący spacer po lesie, by własnymi zmysłami móc spróbować zgłębić tajniki otaczającej nas przyrody.

Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie szczegółów i terminu wizyty bezpośrednio z pracownikiem nadleśnictwa odpowiedzialnym za edukację leśną Julią Kulińską tel. (54) 286 50 84 lub kom. 601 259 901 oraz przesłanie zgłoszenia, którego formularz znajdziecie w materiałach do pobrania, na adres mailowy Nadleśnictwa Koło kolo@poznan.lasy.gov.pl

Do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej zapraszamy jednorazowo nie więcej niż 20 osób.

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniami na terenie naszego nadleśnictwa  prosimy o kontakt z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Wysłanie zgłoszenia rezerwuje termin zajęć. Ze względu na niekorzystane warunki atmosferyczne lub inne nieprzewidziane okoliczności istnieje możliwość odwołania lub zmiany terminu planowanych zajęć. Prosimy o dokonanie tego na kilka dni przed przyjazdem.

Serdecznie zapraszamy!